קצת עלינו

חברת אוקסימד היא חברה חדשה ופורצת דרך בתחום הרפואה ההיפרברית, שמה לה למטרה להנגיש את הטיפולים בתאי לחץ מתון לכלל האוכלוסייה ובעיקר לילדים ומצבים רפואיים הזקוקים לשיקום אשר נחקרו ואף טופלו בארץ ובעולם.

תחילתה של אוקסימד היא תחילתו של עידן חדש בתחום הרפואה ההיפרברית בארץ ובעולם, החברה נוסדה על מנת לתת מענה מיידי למצבים רפואיים אשר זקוקים לטיפולים בתאי לחץ ואינם יכולים לקבל את הטיפול בארץ מפאת עומס תורים וחוסר נגישות, באוקסימד אפשר למצוא תמחור מצויין, יחס אישי וזמינות תורים.

חלק בלתי נפרד מפעילותה של חברת אוקסימד היא לבצע מחקרים ומעקב על התקדמות מטופליה בזמן פעילותה השוטפת על מנת להבטיח שהרפואה ההיפרברית תתפתח בארץ ותיהיה כחלק בלתי נפרד מטיפול בכלל המצבים הרפואיים אשר ניתן לטפלם בתאי לחץ ולא בכדורים או שיקום ארוך טווח.

קיימים מחקרים רבים שנעשו בשנים האחרונות על מצבים רפואיים שונים ושיקומם בטיפול בתאי לחץ כגון: אלצהיימר, הפרעות קשב וריכוז, אוטיזם, שיקום לאחר שבץ מוחי ועוד…

הטיפולים באוקסימד מלווים ע"י צוות רפואי מוסמך אשר מלווה את המטופלים לאורך כל סדרת הטיפולים והתקדמותם. המעקב הרציף מאפשר לרופא ללמוד את השפעות הטיפול על כל מטופל בנפרד ובכך יותאם קצב וכמות הטיפולים בצורה אינדיבידואלית ודייקנית וכל זאת קורה בתוך תא אשר מעוצב ומאובזר במיוחד על מנת להבטיח את הנוחות המרבית והנעמת זמן שהותו בתא. 

אורטל עובדיה

מנכ"לית ובעלים

אורפז זר

מנהלת סניפים

ד"ר בונל קלינגר

רופאה

Copyright © 2022 oxcmed.com | Design by W&D

דילוג לתוכן